Інциденти

На Хмельниччині відбулися перші Всеукраїнські змагання зі слідчих дій

В змаганнях взяли участь старшокурсники юридичних факультетів багатьох профільних вузів країни. Ініціаторами виступили управління МВС України в Хмельницькій області та Хмельницький університет управління та права.

Близько трьох десятків майбутніх слідчих, які розділилися на 9 команд, змагалися у майстерності якісно та оперативно проводити слідчі дії. Загалом на змаганнях були представлені 7 навчальних закладів, які готують майбутніх правників,  Національний університет «Юридична академія ім. Ярослава Мудрого», Національний авіаційний університет, Одеський національний університет ім. Мечнікова, Таврійський національний університет ім. Вернадського, Львівський державний університет внутрішніх справ, Донецький юридичний інститут МВС України, Українська академія банківської справи НБУ.

Як інформує УМВС України в Хмельницькій області, за умовами конкурсу майбутнім детективам потрібно було провести огляд місця вбивства та квартирної крадіжки, обшук помешкання, допит підозрюваного, впізнання та очну ставку.

Правоохоронці та викладачі навчального закладу подбали про те, щоб відтворити на майданчиках для проведення конкурсу умови, максимально наближені до реальних подій. Тут були і поняті, і свідки, і потерпілі з різними характерами та темпераментами. До кожного з них потрібно було знайти свій підхід, щоб отримати максимально корисну та повну інформацію.

Глядачам і суддям було цікаво спостерігати, як майже по-дорослому зосереджені юнаки та юнки намагалися відшукати та правильно задокументувати сліди злочинців на місці злочину, провести обшук в умовній квартирі або ж вгамувати скандальну потерпілу та отримати від неї об‘єктивну інформацію про вчинений злочин.

У якості професійних суддів виступили найдосвідченіші слідчі слідчого управління МВС України в Хмельницькій області, експерти НДЕКЦ та викладачі профільних дисциплін Хмельницького інституту управління та права.

Два дні напруженої конкурсної програми  і нарешті відомі переможці. Безкомпромісними лідерами, які проявили найвищу професійну майстерність, стала команда з таємничою назвою «Леді С», до якої увійшли три чарівні представниці Донецького юридичного інституту МВС України.

Новини по темі

Back to top button