Кам'янець-Подільський

Мистецькі жнива фотоклубу «Погляд»

Протягом 17 – 23 вересня фотоклуб «Погляд» вирушив у мандри по Україні – у м. Одесу та м. Арциз (Одеська область). На запрошення Володимира Коваля, голови Арцизької районної народної самодіяльної творчої фотостудії «Буджак», клубівці Юрій Савін (голова фотоклубу «Погляд»), Володимир Стрілецький, Галина Комарніцька та представники фундації вільних фотографів Кам’янця-Подільського – Микола Сідаш та Віктор Пасхаліс мали нагоду потрапити на міжнародний семінар-практикум фотоклубів та фотомитців «Буджак – ХІІ».

Під час подорожі мали нагоду відвідати численні фотовиставки: виставку одеської спілки фотомитців у неординарному та цікавому закладі «Вихід», презентацію світлин із експедиції по Антарктиді у Болгарському народному домі та виставку з нагоди відкриття Арт-центру «Драбина» (м. Одеса), а також дві клубні виставки «Буджака» та виставку «Момент життя: згадати минуле, щоб не пройти повз майбутнє» учасників семінару-практикуму «Буджак – ХІІ». За результатами фотоконкурсу «Момент життя…»  голова фотоклубу «Погляд» Юрій Савін отримав диплом Національної Спілки Фотохудожників України (НСФХУ) І ступеня, Володимир Стрілецький та Галина Комарніцька – дипломи ІІІ ступенів,  представники фундації вільних фотографів міста – Микола Сідаш  – бронзову медаль НСФХУ, Віктор Пасхаліс – диплом ІІІ ступеня. Також отримали нагороди й інші представники фотоклубу «Погляд»,  котрі приймали участь у конкурсі, але не були особисто присутні на нагородженні, зокрема Богдан Дацюк одержав медаль і диплом І ступеня. Окрім того відбувся ряд лекцій на фотомистецьку тематику, тематичні фотографування та презентації авторських робіт.

Та на цьому мандри не завершились. 25 вересня у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відбулось нагородження переможців та відкриття фотовиставки за результатами фотоконкурсу «Хмельницький крізь об’єктив» присвячених Дню міста Хмельницького. Активну участь у даному заході прийняли митці Кам’янець-Подільського фотоклубу «Погляд», роботи подали 13 чоловік. За результатами конкурсу поглядівці отримали найбільшу кількість дипломів, подяку голові фотоклубу «Погляд» Юрію Савіну за активну діяльність та призові місця у номінації «Погляд фотографа» – І місце Галина Комарніцька та ІІ місце Єлизавета Шкроблюк. Виставка триватиме до 15 жовтня, відвідувачі матимуть змогу визначити також переможця у номінації «Приз глядацьких симпатій».

Ось такими активними для фотоклубу «Погляд» виявились мистецькі осінні жнива.

Галина КОМАРНІЦЬКА, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button