Кам'янець-Подільський

Кам’янчани на Андрія гратимуть у квест

Для усіх любителів цікавих пригод, екстримальних відчуттів, інтелектуальних ігрор, незабутніх вражень та миттєвих рішень – «КВЕСТ на Андрія»!

Гра полягатиме у вирішенні завдань-загадок, на різних об’єктах у місті, на яких будуть заховані коди, які вам потрібно знайти та відправити смс, щоб отримати наступне завдання, частину завдань вам прийдеться виконати із вказівкою нашого агента та перевіркою ним правильності. Команда, яка виконає найшвидше усі завдання буде переможцем даного квесту!

Завдання-загадки будуть спрямовані знання історії рідного міста, орієнтування по Кам’янцю-Подільському, комунікабельність, загальну ерудицію, в яких треба буде проявити логічне мислення, кмітливість, винахідливість, спостережливість та не стандартний підхід.

Що взяти з собою? Вам стануть у пригоді фотоапарат, ліхтарик, карта міста, доступ до інтернету або штабіста (людина, що допомагає вам, сидячи за ПК із доступом до інтернету), кишенькові гроші, необхідна канцелярія.

Призовий фонд буде формуватися із вступних внесків команд-учасниць та за рахунок спонсорів. Частина коштів піде на розробку гри!

Стартовий внесок з команди складатиме 75 грн. Для участі у грі допускаються команди у складі до 7 чоловік. Деталі на сайті kampod.at.ua.

Дмитро БОЙКО, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button