Кам'янець-Подільський

У 2014 році малокомплектні школи перепрофілюють у дитячі садки

Вже у 2014 році частина малокомплектних шкіл Хмельниччини буде перепрофільована у дитячі садки. Про це у коментарі Незалежному громадському порталу повідомив директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Віктор Очеретянко.

«Для мене є пріоритетним розвиток дошкільних навчальних закладів. Нині маємо перенаповнюваність дитсадків – на 100 місцях виховується 116 і більше дітей. Відповідно, до 1 березня 2014 року готуємо пропозиції щодо використання приміщень малокомплектних шкіл під дитячі садочки», – зазначив він.

«Школи першого ступеня є претендентами номер один на реформування. Але завдяки розташуванню у цих школах дитсадків і утворенню навчально-виховних комплексів, за ними залишається майбутнє», – пояснив Очеретянко.

Посадовець наголосив, що в профільному департаменті першочергово візьмуться за ліквідацію черг у дитсадках Кам’янця-Подільського і Хмельницького. Зокрема, у Хмельницькому під дитячі садки відійдуть приміщення школи №31 (з 1 вересня 2014 року), половина приміщення Хмельницького інституту соціальних технологій (провулок Маяковського), яке належить дитсадку №25. Також за кошти держбюджету планується будівництво дитсадка у мікрорайоні Лезневе.

Новини по темі

Back to top button