Інциденти

Служба «1505» стане ще оперативнішою

Спілкування з мешканцями Кам’янця-Подільського, вирішення їхніх проблем – одне з основних завдань міської влади, яка покликана  допомагати  з будь-яких питань, знати про всі негаразди, які трапляються в кам’янчан й сприяти тому, аби їх не було. 

В міській раді впродовж останніх декількох років функціонує служба «1505», чергові якої цілодобово відповідають на дзвінки та доповідають міському голові про проблеми найрізноманітнішого характеру: у когось вода тече зі стелі, десь прорвало трубу, електрика пропала, улюблена кішка не може злізти з високого дерева, тощо. 

Як повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, з метою покращення якості роботи цієї служби, буде створена своєрідна диспетчерська, де працівники підрозділу  матимуть можливість оперативно зв’язуватись зі своїми колегами з різних підприємств, які надають послуги кам’янчанам, та повідомити про наявність тієї чи іншої проблеми, а головне – проконтролювати згодом, чи були виконані необхідні роботи. Усі дзвінки, які надходитимуть до диспетчерської, фіксуватимуться, що дасть змогу відстежувати строки та якість виконання робіт по усуненню проблемних питань.

Співпрацюватимуть із цією службою й комунальні підприємства міста, які отримуватимуть необхідну їм інформацію. Реформування оперативної служби проводиться для покращення співпраці влади та громади міста.

Тому, з будь-яких питань кам’янчани можуть зателефонувати за номером 15-05, де чергові допоможуть у вирішенні проблеми.

Фото credo-ua.org.

Новини по темі

Back to top button