Суспільство

У Кам’янці депутати міської ради заявили про саморозпуск фракції Партії регіонів

27 січня під час прес-конференції у прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради голова фракції Партії регіонів Валерій Слободян заявив про її саморозпуск.

Як інформує портал актуальних новин ВЖЕ інфо, Валерій Анатолійович зачитав текст заяви: «Ми розділяємо біль наших співвітчизників і приносимо співчуття родинам, близькі яких минулого тижня загинули під час сутичок на Євромайдані. Вважаємо, що відповідальність за смерть невинних людей, несе влада держави, яка не повинна була допустити вбивств у мирний час. Ми обурені, що наші намагання внести корективи в політику партії наштовхнулись на ігнорування та бездіяльність.

Сьогодні є очевидно, що ті програмні засади, з якими Партія регіонів йшла на вибори, не виконуються. Замість обіцяної стабільності і євроінтеграції, країна на межі громадянської війни, хаосу та розколу. Тому ми, депутати фракції Партії регіонів в міській раді приймаємо рішення про розпуск фракції Партії регіонів і виходимо з лав партії».

Валерій Слободян повідомив, що впродовж останніх десяти днів він перебував за межами країни, і як тільки повернувся до міста, одразу ж як голова фракції, прийняв відповідне рішення.

Після цього депутат обласної ради Сергій Ведєрніков зазначив:

«Я вважаю, що люди, які входили до складу фракції Партії регіонів у Кам’янці-Подільському робили все заради добробуту свого міста і їм не соромно дивитися в очі нашим громадянам. За три роки наше місто змінилося саме завдяки їхній злагодженості та патріотизму, вони дбали про його благоустрій: вдалося відновити парки, фонтани, покращити стан доріг. Сьогодні українці показали, що ми народ, який не терпітиме утисків свободи. Ми підтримуємо ці прагнення і заявляємо, що незалежно від політичної ситуації в країні, будемо працювати на благо нашого міста і громади. Хочеться звернутися до всіх, що для того, аби досягти ефективного результату нам потрібно, щоб в політику прийшла молодь, ті, хто не був при владі, а не люди, які раніше займали високі посади і не змогли зробити нічого для нашої держави. Ми мали вже гіркий досвід розчарувань, тому лише «чистий листок» дає нам шанс на майбутнє».Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button