Інциденти

МВС переходить на сторону народу

Особовий склад органів внутрішніх справ заявив, що служить виключно українському народові та цілком поділяє прагнення громадян до якнайшвидших змін. Про це йдеться в заяві, опилюдненій на офіційному сайті МВС.

«У цей складний момент новітньої історії України особовий склад органів внутрішніх справ наголошує, що він служить виключно українському народові та цілком поділяє прагнення громадян до якнайшвидших змін.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих.

Впевнені, що гідним її вшануванням буде недопущення трагедії братовбивства, збереження соборності нашої держави, забезпечення національного примирення всіх громадян, захисту їх здоров’я та життя,безпечного проживання.

Перехід до парламентсько-президентської форми правління не повинен створити хаосу, поставити суспільство в умови безладу та свавілля.

Міліція закликає громадян спільними зусиллями забезпечити правопорядок вдержаві, не допустити знищення правоохоронної інфраструктури, яка створювалася роками та завжди буде потрібна народові у захисті від протиправних посягань.

Об’єднаємо наші сили в творенні справді незалежної демократичної правової європейської держави!». – зазначається у зверненні особового складу органів внутрішніх справ України.

Закінчується заява словами «Слава Україні!»

Новини по темі

Back to top button