Інциденти

В Кам’янці відзначили День Перемоги

За збережене сонце,
За мир і за щастя
Вам, ветерани,
Уклін до землі!

Євгенія КРИВОШЕЯ

Надворі весна. Травень. Скрізь розпустилося, зацвіло пишним цвітом. Дух перемоги знову витає у повітрі. Цього року Кам’янець-Подільський відзначив 69 річницю Дня Перемоги. Ми ніколи не забудемо про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших?

З нагоди 69-ї річниці Дня Перемоги відбулася урочиста хода від будинку міської ради до скверу Танкістів, де відбувся мітинг-реквієм.

Зі вступним словом до присутніх звернувся міський голова Михайло Сімашкевич. Після привітального слова Михайло Евстафійович який вручив ветеранам Великої Вітчизняної війни Олександру Носову та Віктору Скірко відзнаки міського голови «За заслуги перед міською громадою».

Від імені народного депутата України Володимира Мельниченка подякував ветеранам за їхній подвиг його помічник Сергій Тимчук. Зі словами вдячності міській владі за турботу про тих, хто наближав свято Перемоги виступив заступник голови Ради ветеранів міста Микола Ящук.

Спогадами про страшні воєнні лихоліття з присутніми поділився ветеран війни Віктор Скірко.

– Війна зачепила кожну родину. Не обійшла вона стороною й мою. Я пішов до армії добровольцем-кулеметником. Двічі додому приходили похоронки. Але я залишився живим усім смертям на зло. Моя батарея в повному складі нагороджена багатьма орденами. Один із них через 40 років я отримав у рідному Кам’янці-Подільському». – зазначив Віктор Георгійович.

Для визволителів заспівали пісень про війну, а тих, хто не повернувся з фронту учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання.

Завершився захід розгортанням синьо-жовтого прапору та піснею «Боже, Україну збережи» від вокального тріо «Елодея».

Віктор Скірко

Новини по темі

Back to top button