Кам'янець-Подільський

Крок до новорічної мрії

Посмішки  дітей – це велике щастя і найбільший скарб. Отримати цей скарб вдалось 29 грудня, коли  дітвора району святкувала новорічне свято, яке мало таку гарну назву «Крок до новорічної мрії». Хоча надворі потріскував пекучий мороз, і зимонька-зима насипала гори снігу, у районному  центрі культури і мистецтв «Розмай» було людно. 

Саме сьогодні  на новорічне свято  з’їхалися діти, обділені батьківського піклування, переможці районних, обласних,  всеукраїнських конкурсів, оглядів,  змагань; кращі гуртківці району. Їх було понад 400.

Отож, для них і було організовано і проведено це новорічне дійство. З новорічними побажаннями до дітей району звернулись  народний  депутат Верховної Ради України Володимир Мельниченко, голова районної  держадміністрації  Михайло Желізник, голова районної ради Іван Романчук, начальник відділу освіти Олена Пронозюк. Всі вони вітали присутніх з новорічними святами і бажали злагоди, добра ,здоров’я, творчих злетів і звичайно  здійснення всіх заповітних мрій.

В гості  до дітей завітали казкові герої:  скоморохи, клоуни, Маша і ведмідь, Зимова Ніч, Фея казок, джин, індійський принц зі східними красунями, жителі африканського племені, росіяни і звичайно – Дід Мороз, Снігуронька і Новий 2013 рік. Свою акторську майстерність, море краси та позитиву продемонстрували учні Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. На сцені, разом з дітьми свій позитивний емоційний настрій передавала масовик-затійник Майя Анатоліївна Мозолюк.

У новорічному дійстві також взяли участь танцюристи з Приворотської та Орининської ЗОШ, юні співаки: Левицька Інна, Прокопишен Олег, Морозюк Інга, Сніжана, Ржепянська Ольга, вокальний гурт «Мрійники» Орининської ЗОШ І-ІІІ ст.

Свято пройшло за сприянням відділу освіти, відділу сім’ї, молоді і спорту, районного Будинку школяра, районного центру культури і мистецтва, Червоного Хреста. А на завершення, звичайно, новорічні подарунки. І велику  роль у цю справу  вніс народний депутат Верховної Ради України Володимир Мельниченко. Володимир Володимирович подарував кожній дитині новорічний подарунок, а для деяких шкіл району  – комплекти парт і стільців (Староушицькій спеціалізованій школі І-ІІІ ст. екологічного напряму, Грушківській ЗОШ І-ІІІ ст., Слобідсько-Рихтівській ЗОШ І-ІІІ ст., Ходоровецькій ЗОШ І-ІІІ ст., Гуменецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум», Довжоцькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум», Цвікловецькому НВК), кухонні меблі для Довжоцького НВК, Жовтневої ЗОШ І-ІІ ст., Кам’янської ЗОШ, Сахкамінської ЗОШ, а також запропонував встановити стипендії для самих обдарованих дітей в таких номінаціях: самий розумний, самий сильний, самий артистичний.

Діти роз’їжджались по домівках. Але в душі у них залишились теплі спогади та незабутні фото про це новорічне шоу.

Віталіса Побережна, директор районного Будинку школяра

Related Articles

Back to top button