Інциденти

Матері мобілізованих юнаків вимагають повернення синів додому

Матері вимагають, щоб їхніх дітей забрали з АТО

На жаль, події, які відбуваються на сході країни не залишили осторонь кам’янецькі сім’ї: хлопці з нашого міста беруть участь в антитерористичній операції. Хтось бере участь у військових діях декілька тижнів, а є такі, які поїхали з дому ще на початку АТО.

Як інформує прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, 25 липня до міського голови Михайла Сімашкевича звернулися матері військовослужбовців, які перебувають на сході, з проханням допомогти їм поїхати до Києва, де вони вимагатимуть від вищого керівництва ротації для своїх дітей.

Батьки зазначили, що сини у телефонних розмовах повідомляють про посилення наступу з боку сепаратистів, до того ж більшість наших військовослужбовців виснажені через те, що декілька місяців не були вдома.

Після обіду того ж дня для рідних, хлопці яких знаходяться в зоні АТО, було організовано транспорт до Києва.

По приїзду до столиці батьків зустріла помічник Володимира Мельниченка Ірина Мельник, яка супроводжувала їх на зустріч із заступником міністра оборони з Петром Мехедом та народним депутатом Олегом Ляшко.

Родичі військовослужбовців, які наразі виконують свій обов’язок в зоні АТО, вимагали якнайшвидшої ротації для їхній дітей. Державні службовці відповіли, що ротація буде, але поступово, оскільки вже розпочато третю хвилю мобілізації.

По завершенню першого дня переговорів для кам’янчан було організовано ночівлю, а вже наступного ранку під Адміністрацією Президента матері приєдналися до акції протесту рідних з інших куточків України, які вже не одну добу благають про повернення своїх дітей додому.

Також відбулася зустріч народного депутата Володимира Мельниченка із земляками. Близько години тривало спілкування, під час якого окрім основного питання ротації, матері зверталися до нардепа і з особистими проблемами: погашенням кредиту, відрахування з навчального закладу cина, який через виконання військового обов’язку на сході не склав іспити та судового зобов’язання про сплату коштів центру зайнятості, який учасник АТО не відвідував у період військових дій.

Спільно було напрацьовано текст звернення до Адміністрації Президента України щодо негайної ротації, адже перебування хлопців на сході перевищує термін втричі, бо замість 45 діб вони відстоюють мир у країні більше ніж 100 днів.

Новини по темі

Back to top button