Кам'янець-Подільський

Як «Республіка» змінила ваше життя?

IV Міжнародний соціо-культурний фестиваль «Республіка» («RE$PUBLICA»)

Фестиваль «Республіка», який відбудеться у Кам’янця-Подільському з 5 по 7 вересня, як стверджують його учасники, це не лише розваги та мистецтво, а й подія, здатна кардинально чи трішки змінити життя кожного із нас. Хтось змінює місце проживання, хтось знаходить друзів, сім’ю та велику любов, хтось зважується перебороти власний страх, а дехто стає ще більшим українцем.

Проект «Як Республіка змінила моє життя» має на меті показати, яким чином фестиваль впливає на людей, які його відвідують.

Звідти, де було добре, ми завжди повертаємося іншими. Привозимо із собою гостинці в наплічниках та людей у серцях, їхній досвід, думки і сміх. Натомість залишаємо тим випадковим знайомим, які за кілька днів перетворилися на добрих друзів, частинку себе. Respubliсa змінює кожного й кожну, хто приїжджає до Кам’янця-Подільського на мистецьке дійство.

Організатори запрошують усіх охочих долучити до цього проекту та стати частиною історії фестивалю «Республіка».

Свою історію з «Республікою» можна надіслати на електронну пошту [email protected] з приміткою «Республіка: зміни на краще» або ж надіслати прес-секретарю у приват через соціальні мережі: vk.com/domartpromofacebook.com/KvartiraFM.

Прочитати про пов’язані з «Республікою» зміни на краще інших людей можна прочитати на офіційному сайті фестивалю – respublicafest.com.

Новини по темі

Back to top button