Кам'янець-Подільський

Із снігових заметів звільнено 6 автобусів та більше 40 автомобілів

24 лютого на території Хмельницької області в наслідок погіршення погодних умов ускладнився рух автотранспорту дорогами місцевого значення.

Як повідомляє ГУ ДСНС у Хмельницькій області, у засніжений полон потрапило понад 40 автомобілів та 6 автобусів з пасажирами.

Так, поблизу с. Слобідка-Кузьминська Городоцького району в заметі застряг рейсовий автобус, у якому перебувало 23 пасажири, поблизу с. Антонівці Чемеровецкого району застряг автобус з 10 пасажирами, а в Теофіпольскому районі застряг автобус з 25 пасажирами. Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій за допомогою пожежних автомобілів підвищеної прохідності відбуксирували автобуси на розчищені ділянки доріг.

Також, цього дня в Теофіпольскому та Старосинявському районах на автодорогах місцевого значення рятувальники витягнули 3 вантажних автомобіля, 2 трактори та 17 легкових автомобілів, які не могли самостійно виїхати та створили затори.

Рятувальники Красилівського, Старокостянтинівського та Ярмолинецького районів вивільнили з снігових заметів 3 мікроавтобуси, у яких знаходилося 15 чоловік, з них 3 дитини та 11 автомобілів.

Постраждалих в наслідок ускладнення руху транспорту не було.

Новини по темі

Back to top button