Суспільство

Не допустіть пожежі в своїй домівці

Не допустіть пожежі в своїй домівці

Нехтування, або невиконання елементарних правил пожежної безпеки, недбалість чи необережність громадян завжди обертаються пожежами, які завдають людям болю і страждань.

З початку 2015 року на території Кам’янця-Подільського виникло вже 3 пожежі. Поряд з тим за 2014 рік було зафіксовано 61 пожежу, внаслідок яких загинуло 3 особи. Така ситуація свідчить про наявність проблем в протипожежному захисті приватного житлового сектору. Особливо гостро це питання постає в період опалювального сезону, бо саме в цей час зростає навантаження на прилади опалення та системи електромереж, які використовуються більш інтенсивно і часто з порушенням правил пожежної безпеки.

З метою недопущення виникнення пожеж та загибелі людей, Кам’янець-Подільським міським сектором ГУ ДСНС України у Хмельницькій області 21 січня 2015 року було проведено роботу по розповсюдженню листівок з вимогами пожежної безпеки в побуті, огляд підвальних приміщень, виступи у трудових колективах комунальних підприємств. Відпрацювання проведено спільно з працівниками соціального захисту, працівниками міліції та органів місцевого самоврядування.

Кам’янець-Подільський міський сектор ГУ ДСНС України у Хмельницькій області вкотре звертається до мешканців міста з проханням дотримуватись вимог правил пожежної безпеки! Не зловживайте алкоголем, не залишайте без нагляду дітей, проявляйте обережність у поводженні з вогнем та при курінні, періодично перевіряйте стан приладів опалення. Будьте уважними, адже від цього залежить безпека Вашого життя!Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button