Інциденти

Віддали шану першим героям

Віддали шану першим героям

Рівно рік тому, на День соборності України, на Майдані у Києві від вогнепальних поранень загинули перші учасники масових протестів – вірменин Сергій Нігоян та білорус Михайло Жизневський. Голова обласної ради Іван Гончар разом із своїм заступником Ігорем Хитруком, першим заступником голови облдержадміністрації Олександром Симчишиним сьогодні вшанували пам’ять перших героїв Небесної сотні.

Як повідомляють у Хмельницькій обласній раді, разом з керівництвом області та міста до символічного знаку шани новітніх героїв поклали квіти та запалили лампадки працівники виконавчого апарату обласної ради та структурних підрозділів ОДА, міської ради. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих патріотів, які під час Революції Гідності віддали своє життя за свободу та європейський вибір своєї країни.

«Досить драматично і водночас символічно для нас, що свої життя і Сергій Нігоян, і Михайло Жизневський віддали саме 22 січня, – наголосив Іван Гончар. – Тому відзначення Дня Соборності – це не тільки громадянська потреба кожного українця, а й, насамперед, наш синівський патріотичний обов’язок берегти світлу пам’ять про незліченні жертви, принесені на вівтар української державності».

Новини по темі

Back to top button