Кам'янець-Подільський

У Чернівцях знімають детектив

У Чернівцях знімають детектив

У Чернівцях розпочалися зйомки воєнного-історичної драми «За законами воєнного часу». 9 вересня городяни з ранку вже мали можливість бачити процес зйомки у сквері неподалік СБУ в Чернівецькій області. Про це повідомляє Молодий буковинець.

– Зранку побачила біля скверу чоловіка у старій воєнній формі. А ще неподалік знімальні авто Star Media, – розповідає чернівчанка Валентина. – Здається, у дворику навпроти скверу знімали сцену…

Наразі інформація про знімальний процес тримається у секреті. Як вдалося з’ясувати кореспондентові molbuk.ua до міста завітала знімальна група компанії Star Media. Від сьогодні у місті розпочалися зйомки воєнно–історичної драми «За законами воєнного часу».

Серіал «За законами воєнного часу» налічує 12 серій. Події відбуваються в липні 1941 року. Напружена обстановка додає роботи слідчим київської воєнної прокуратури Івану Рокотову та Світлані Єлагіній. Вони розслідують найважчі справи як на передовій, так і в місті, де активізуюється кримінальний світ. У фільмі, крім детективної, є й любовна лінія. Зйомки серіалу, окрім Чернівців, будуть проходити і у Києві.

Новини по темі

Back to top button