Кам'янець-Подільський

У колі друзів та однодумців

У Києві відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів. На захід прибуло 23 делегації з різних куточків України. Серед них – представники областей, на території яких відбуваються бойові дії.

Зокрема, як повідомляють у Хмельницькій обласній раді старшокласників, на збір приїхав донеччанин, який зараз проживає та навчається на Закарпатті, а разом з київськими лідерами пліч-о-пліч навчаються та діляться досвідом луганські школярі. Хмельницьку область представляли Стасюк Наталія, учениця 10 класу Шепетівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства, вихованка гуртка «Основи учнівського самоврядування» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, голова комісії з питань партнерства та міжнародних відносин Хмельницької обласної ради старшокласників та Кірпота Інна Анатоліївна, завідувач організаційно-масового відділу Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, координатор обласної ради старшокласників.

Юних лідерів привітала Світлана Бут, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки України, яка наголосила на актуальності національно-патріотичного виховання молоді сьогодні, на важливості долучення органів учнівського самоврядування до підтримки воїнів АТО.

Проект «За межею байдужості», спрямований на підтримку українських військових у зоні АТО та поранених бійців, презентувала делегація з Хмельницької області та отримала диплом за системну роботу органів учнівського врядування області, активну громадянську позицію з питань патріотичного виховання!!! Старшокласники Сумщини роздали присутнім білих паперових голубів, на яких попросили написати побажання нашим воїнам. Ці пташки миру будуть передані в зону бойових дій і служитимуть оберегами для наших захисників. Не залишило байдужими учасників збору відео звернення дітей Хмельниччини до воїнів АТО.

А ще, під час триденної цікавої, насиченої програми лідери відвідали майстер-класи фахівців національного еколого-натуралістичного центру, змагалися у квестах, ознайомилися з роботою Українського державного центру позашкільної освіти, навчалися готувати мистецький флешмоб, відвідували тренінги з файндрайзингу, тайм-менеджменту, зустрічалися з представниками громадських організацій тощо. Підсумком збору стало затвердження проектів до плану роботи Всеукраїнської ради старшокласників.

Учасники заходу висловили своє щире бажання жити у вільній, європейській Україні у мирі, злагоді та процвітанні та докласти до цього будь-яких зусиль.

Новини по темі

Back to top button