Кам'янець-Подільський

Відновлено роботу флюорографа

У міській поліклініці відновив роботу флюорограф

У Кам’янець-Подільській міській поліклініці №1 оновлено флюорографічний комплекс, який впродовж останнього року досить часто виходив з ладу та спричиняв чимало незручностей для жителів міста. Про це інформує прес-центр міської ради.

Зважаючи на те, що апарат, введений в експлуатацію в 2002 році, жодного разу не був на капітальному ремонті, з міського бюджету виділили 248 тис. гривень для відновлення працездатності та забезпечення безперервної роботи флюорографа.

– Ми розуміємо наскільки важливим для населення міста є функціонування цього обладнання, адже його ефективність в медичній практиці досить висока. Проте, останнім часом у нас виникало все більше відмов цифрового обладнання через фізичний знос, що призводило до вимушених простоїв рентгенівського обладнання. Єдиним раціональним та економічно обґрунтованим кроком стала лише заміна старого цифрового приймача на сучасний, високоякісний. Тому на сесії міськради було виділено кошти для того, щоб не виникало проблем для кам’янчан, – коментує міський голова Михайло Сімашкевич.

Для відновлення працездатності та забезпечення безперервної роботи флюорографа проведений капітальний ремонт флюорографічного комплекса з цифровою обробкою зображення в приміщенні міської поліклініки № 1 по вул. Огієнка, 20.

Також виконано ремонт рентгенівського пристрою живлення, відновлено лакофарбове покриття кабіни, проведено капітальний ремонт із заміною комплектуючих електромеханічних вузлів, здійснено заміну автоматизованих робочих місць оператора та лікаря.

Окрім того, встановлено цифровий приймач нового покоління, з більшим полем та високою розрізняльною здатністю, сучасною програмою обробки зображення, що дозволяє забезпечити повноту профілактичних обстежень населення, виконання державних програм боротьби з туберкульозом і раннього виявлення захворювань органів порожнини грудної клітки, а також економію коштів на флюороплівку і хімреактиви. Можливості даного приймача дозволяють більш якісно та ефективно проводити діагностичні обстеження, в тому числі й в пацієнтів з надмірною вагою тіла та гіперстенічною будовою грудної клітки.

Фото pplus.in.ua.

Новини по темі

Back to top button