Кам'янець-Подільський

Кам’янець має талант!

Кам’янець має талант!

Декілька тижнів поспіль Молодіжна рада міста спільно із відділом молоді і спорту департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради активно працювала над підготовкою молодіжного фестивалю «Кам’янець – має талант!». 12 березня було проведено відбірковий тур, а 19 березня в актовій залі ПДАТУ відбувся фінал молодіжного фестивалю з пошуку талантів.

Як повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, учасники продемонстрували глядачам різні вокальні, спортивні, хореграфічні та художні номери. До фіналу увійшло 15 конкурсантів, після їх виступів журі обрало 6 кращих на звання переможців, а саме: Анну Дериторську – танцювальний дует «Успіх», Владу Худзинську, Леоніда Антонюка, Кирила Богданюка та гурт «Street knight». До визначення переможця молодь підійшла демократично: його обирали глядачі, які заповнювали роздані анкети. Найбільшу кількість голосів набрала учениця 5 класу ЗОШ №12 – Анна Дериторська, яка і стала переможцем конкурсу.

Цікавим та незвичайним був номер студента планово-економічного технікуму Кирила Богданюка, який показав техніку малювання праскою. Це дуже вразило глядачів! Саме між Кирилом і Анною була невелика різниця в голосах глядачів. За перше місце, Віталій Добровольський (заступник завідувача відділу молоді та спорту) та Степан Гурома (голова молодіжної ради міста) нагородили переможницю конкурсу Анну Дериторську подарунком від міського голови Михайла Сімашкевича та сертифікатом на суму 1000 грн. Хвилюючим став вчинок матері переможниці, яка передала приз доньки Кирилу Богданюку за його майстерність та незвичайний вид мистецтва.

Новини по темі

Back to top button