Війна

Спілка журналістів організувала концерт для військових у зоні АТО

Українські військові, що служать у так званому секторі «М» зони АТО поблизу Маріуполя, змогли побувати на концертах, які спеціально для них дав оркестр Одеської військової академії.

Як повідомляють на офіційному сайті НСЖУ, акцію було ініційовано Одеською обласною організацією Національної спілки журналістів України. 23 березня група у складі 13 осіб на чолі з головою організації Юрієм Работіним уже поверталася додому.

Як розповів Юрій Работін, військові артисти виступили у с. Зоря та смт. Володарське.

– Приїхали з концертом, а також привезли невелику гуманітарну допомогу. Нас зустрічали херсонські, миколаївські, донецькі журналісти, спілкувалися з артистами, брали інтерв’ю, – коментує він.

Зокрема, з делегацією зустрічалися представники миколаївського телеканалу ТАК ТВ, 112 каналу, Херсонського телеканалу «Скіфія», журналісти Мелітополя, Маріуполя.

– Загалом ми проїхали за три дні близько півтори тисячі кілометрів, зустрічали нас дуже тепло, – каже Юрій Работін.

Заступник начальника оркестру Одеської військової академії майор Любомир Сукенник, який очолив творчий колектив у поїздці, розповідає: в репертуарі оркестру – українські патріотичні пісні.

– Саме вони покликані підняти патріотичний настрій і військовий дух наших захисників. Звісно, після кожної пісні бачили різний настрій. Коли співали пісню про маму, в багатьох на очах були сльози. Але на закінчення концерту нас вітали стоячи, – розповідає він.

Це вже не перша поїздка оркестру, ініційована Одеською спілкою журналістів. У грудні минулого року подібні концерти відбулися в зоні АТО з нагоди Дня захисника вітчизни.

– Об’їздивши ці території, багато чого побачили: і спустілі села, і незасіяні поля. Все це насторожує, але припиняти акцію ми не збираємося, обов’язково вирушимо ще, – запевняє Юрій Работін.

Новини по темі

Back to top button