Інциденти

У Старому місті запрацює Wi-Fi

У Старому місті запрацює Wi-Fi

Другого вересня в прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради відбувся брифінг за участю заступника міського голови Сергія Бабія.

На початку зустрічі  Сергій Віталійович  поінформував представників преси про кошти, отримані за минулий місяць від плати за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

Як зазначають у прес-центрі міської ради, у серпні отримано 391 тис. 290 грн.  З цих коштів  65 тисяч 215 гривень  перераховано до державного бюджету, до фонду соціально-економічного розвитку  міської казни – 186 тис. 18 грн.  74 018 грн. – планові витрати (заробітна плата працівників, обслуговування, електроенергія, амортизація, канцтовари та ін.),  45 370 грн. – податок на прибуток, 20 669 грн. – 10 % залишку чистого прибутку «КрокПлюс» .

В середньому минулого місяця  через Замковий міст проїжджало 3400 легкових транспортних засобів за добу.  Як зауважив Сергій Віталійович, жодного випадку із проїздом вантажного автомобіля, не зафіксовано.

Загалом від платного  проїзду в 2014 році зреалізовано 1 млн. 519 тис. 220 грн., з яких сума, що надійшла в міський бюджет – 729 тисяч гривень, решта – податок на прибуток, державний податок, витрати на обслуговування, амортизацію, заробітну плату.

Оскільки кошти, отримані від плати за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника насамперед передбачалось витрачати на Старе місто, то наразі їх частину передбачено витратити на реставрацію Ратуші та Вірменського колодязя.

Поділився заступник міського голови й новацією, яка можливо скоро запрацює в місті. Наразі є ідея проводити щомісяця відкриті зустрічі для населення міста з метою  налагодження більшої співпраці між громадою та  міською владою. Зокрема, Сергій Віталійович повідомив, що найближчим часом заплановано провести урок з керівниками навчальних закладів для обговорення питань, що їх турбують.

Приємною новиною для жителів та гостей міста стане те, що відтепер у центральній частині Старого міста буде Wi-Fi. Таку ідею владі міста запропонували кам’янчани в рубриці «Кам’янецька петиція», що функціонує на офіційному сайті міської ради. Найближчим часом безкоштовний доступ до мережі Інтернет з’явиться і на Алеї закоханих.

Новини по темі

Back to top button