Інциденти

Ректори вишів Хмельницької області засудили окупацію та анексію Криму

2 квітня перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський взяв участь у засіданні Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації Хмельницької області, яке відбулось у Хмельницькому національному університеті.

Як інформує прес-служба Хмельницької обласної ради, у зібранні взяли участь члени Ради ректорів, керівники найбільших вузів області: голова Ради ректорів, ректор ХНУ Микола Скиба, ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені І.Огієнка Сергій Копилов, в.о. ректора Подільського державного аграрно-технічного  університету Володимир Іванишин, ректор Національної академії Державної прикордонної служби України Валерій Райко, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура, ректор Хмельницького університету управління та права Олег Омельчук, ректор Хмельницького університету економіки та підприємництва Олександр Капітанець, в.о. ректора Хмельницького економічного університету Руслан Смоленюк, ректор Хмельницького інституту МАУП Леонід Білий, ректор Хмельницького інституту соціальних технологій університету «Україна» Михайло Чайковський, ректор кооперативно-торговельного економічного інституту Людмила Коваль та ректор Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти Сергій Білошицький.

Віктор Адамський привітав учасників засідання від імені голови обласної ради та побажав присутнім плідної роботи.

У ході роботи члени Ради ректорів засудили агресію Російської Федерації та її президента Путіна В.В. по відношенню до народу України та зазіхання на територіальну цілісність суверенної, незалежної держави, окупацію  та анексію збройними військовими формуваннями Росії невід’ємної складової України – Автономної Республіки Крим. Керівники хмельницьких вишів вважають це грубим порушенням норм міжнародного права. Відповідну заяву члени Ради ректорів одноголосно прийняли на засіданні. У заяві також йдеться, що наші вузи завжди відкриті до співпраці та гарантують студентам вишів з Криму створення  належних умов для навчання, проживання, занять  фізичною культурою та спортом, змістовного проведення дозвілля та працевлаштування.

Керманичі вузів також обговорили нові методи та підходи  в організації начального процесу у відповідності до Болонського процесу, особливості проведення вступної кампанії до вищих навчальних закладів у 2014 році.  Особливо актуальною зараз стала тема забезпечення якісної військової підготовки студентів за програмою підготовки офіцерів запасу у військових навчальних підрозділах вишів у 2014-2015 навчальному році. З цього питання членів Ради ректорів поінформували Валерій Райко та Сергій Копилов.

Керівники вузів за результатами засідання прийняли відповідну ухвалу.

Новини по темі

Back to top button