Кам'янець-Подільський

У Хмельницькій області протягом доби ліквідовували наслідки снігопаду

8-9 лютого на території Хмельницької області тривала ліквідація наслідків складних погодних умов. Протягом доби випала майже місячна норма снігу. Висота снігового покриву коливалась від 60 см до 1 м на окремих ділянках.

ГУ ДСНС у Хмельницькій області повідомляє, що співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій звільнили із снігового полону 143 вантажних, 33 легкових автомобілі та 10 рейсових автобусів, в яких перебувало понад 370 чоловік.

Для організації розчищення доріг державного та місцевого значення залучена уся наявна, важка інженерна та снігозбиральна техніка ДСНС, дорожніх служб та усіх форм власності. До ліквідації наслідків негоди задіяні 97 рятувальників та 18 одиниць техніки від ДСНС.

Координацію залучення сил та засобів здійснювала мобільна оперативна група ТУ МНС на чолі з начальником Територіального управління МНС генерал-майором служби цивільного захисту Анатолієм Манільчуком.

У місцях скупчення великогабаритної техніки співробітники ДСНС забезпечили підвіз гарячого чаю.

Станом на 8 годину 9 лютого на дорогах державного значення у тісній взаємодії з органами ДАІ та Облавтодору забезпечено безперебійний рух транспортних засобів.

Новини по темі

Back to top button