Кам'янець-Подільський

Хору «Смотрич» – двадцять п’ять

31 січня у Кам’янець-Подільському міському Будинку культури відбулось святкування з нагоди 25-річчя заснування хору «Смотрич».

Засновником, незмінним керівником, диригентом хору є заслужений діяч культури Микола Мельник, який чимало зробив для колективу, постійними учасниками якого є тридцять дві особи. Варто зауважити, що хор є знаним не лише в Україні, а й далеко за її межами: в Болгарії, Румунії, Естонії.

Розпочалось свято, як і будь-яке День народження із привітань та подарунків. З привітальним словом виступили завідувач відділу культури Ольга Чорнобиль та заступник міського голови Василь Сукач. Зокрема він зазначив: «Коли людина щаслива, вона співає, тож бажаю вам ще упродовж багатьох років дарувати нам українську пісню».

Василь Олександрович та Ольга Володимирівна вручили від міського голови Михайла Сімашкевича почесну грамоту Миколі Мельнику та подяки усім учасникам колективу.

Отримали цінні подарунки та подяки хористи і від директора МБК Миколи Нечая, який зауважив те, що хор «Смотрич» приніс кам’янчанам чисту культуру та українську пісню.

Продовжилось святкування концертом. Окрім учасників хору, які виконували свої пісні, можна було також насолодитись сольним виступом Миколи Вінніченка, і фокусами Петра Конфедерата, а також танцями хореографічних колективів міста.

Попри те, що 25 – це ще зовсім мало, колектив досяг значних успіхів, тому хочеться побажати йому і подальших звершень, а учасникам – наснаги у всьому.

Ірина ГРІНІШИНА, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button