Кам'янець-Подільський

Обираємо майбутнє зараз!

Усі пори року зібралися 22 січня у Кам’янець-Подільському Центрі дитячої творчості. Зроблену власноруч колекцію одягу, присвячену саме порам року, представили учні Кам’янецької філії Хмельницького професійного ліцею сфери послуг.

– Такі заходи ми проводимо з профорієнтаційною метою, яка є одним із напрямків діяльності Центру. Представники ліцею розповіли про спеціальності, які можуть обрати старшокласники в майбутньому, – зазначає заступник директора закладу Валентина Солярик.

Окрім колекції «Пори року», учні ліцею представили ще одну авангардну колекцію студентського будинку моделей – «Асорті почуттів», що дало змогу старшокласникам зрозуміти суть професій кравця і закрійника.

Неймовірні капелюшки та сукні з незвичних матеріалів, розмаїття кольорів та фасонів – ось що бачили на сцені глядачі.

Але головне, що діти зрозуміли те, що такі професії не просто потрібні, а ще й цікаві та творчі. Переконав їх у цьому ще й відеофільм, який зробила викладач Кам’янецької філії Хмельницького професійного ліцею сфери послуг Тетяна Хапко.

Акція від представників ліцею «Прийом на навчання без співбесіди» стала приємною несподіванкою. Були й такі, хто записалися і, можливо, таки вступатимуть до ліцею, аби навчитися створювати такі ж красиві та оригінальні моделі одягу.

Галина МЕЛЬНИК, спеціально для «7 днів».

Новини по темі:

Back to top button