Кам'янець-Подільський

«Зимові візерунки» юних кам’янчан

Відбувся конкурс юних фотоаматорів «Зимові візерунки»

Підведено підсумки традиційного заочного конкурсу юних фотоаматорів «Зимові візерунки».

У конкурсі взяли участь юні фотоаматори усіх загальноосвітніх навчальних закладів Кам’янця-Подільського. На розгляд  журі  було подано 104 учнівські роботи у номінаціях  «Пейзаж» (42),  «Архітектура та мистецтво» (19),  «Комедійне та казкове фото» (21),  «Друзі людини» (22).

Про підсумки конкурсу, орагінзованого управлінням освіти і науки, повідомляється на сайті Кам’янець-Подільської міської ради.

Номінація «Пейзаж». У молодшій групі першість здобула Евеліна Прийма (ЗОШ №10), середній – Андрій Сусяк (Гімназія), старшій – Анастасія Комарніцька (ЗОШ №2).

Номінація «Архітектура та мистецтво». Переможцем у молодшій групі стала вихованка ЗОШ №7 Єлизавета Мазур, у середній групі найкращим був Віталій Савицький (гімназія), а у старшій  – Каріна Навроцька (ЗОШ №2).

Номінація «Комедійне та казкове фото». Першу сходинку в молодшій групі посіла Валерія Янчук (СЗОШ №14), в середній – Анастасія Духнова (НВК №3), у старшій – Каріна Каспрук  (ЗОШ №10).

Номінація «Друзі людини». Учениця НВК №3 Ірина Марчишина стала переможцем у молодшій групі, Яна Сморжевська із ЗОШ №6 – у середній групі, а вихованка СЗОШ №7 Діана Гончар – у старшій.

Щороку фотоконкурс «Зимові візерунки» проводиться з метою підвищення ролі фотоаматорства у естетичному вихованні підростаючого покоління, популяризація кращих робіт юних фотоаматорів, виховання патріотичного ставлення та любові до рідного краю.

Новини по темі

Back to top button