Кам'янець-Подільський

«Зимові візерунки» юних кам’янчан

Відбувся конкурс юних фотоаматорів «Зимові візерунки»

Підведено підсумки традиційного заочного конкурсу юних фотоаматорів «Зимові візерунки».

У конкурсі взяли участь юні фотоаматори усіх загальноосвітніх навчальних закладів Кам’янця-Подільського. На розгляд  журі  було подано 104 учнівські роботи у номінаціях  «Пейзаж» (42),  «Архітектура та мистецтво» (19),  «Комедійне та казкове фото» (21),  «Друзі людини» (22).

Про підсумки конкурсу, орагінзованого управлінням освіти і науки, повідомляється на сайті Кам’янець-Подільської міської ради.

Номінація «Пейзаж». У молодшій групі першість здобула Евеліна Прийма (ЗОШ №10), середній – Андрій Сусяк (Гімназія), старшій – Анастасія Комарніцька (ЗОШ №2).

Номінація «Архітектура та мистецтво». Переможцем у молодшій групі стала вихованка ЗОШ №7 Єлизавета Мазур, у середній групі найкращим був Віталій Савицький (гімназія), а у старшій  – Каріна Навроцька (ЗОШ №2).

Номінація «Комедійне та казкове фото». Першу сходинку в молодшій групі посіла Валерія Янчук (СЗОШ №14), в середній – Анастасія Духнова (НВК №3), у старшій – Каріна Каспрук  (ЗОШ №10).

Номінація «Друзі людини». Учениця НВК №3 Ірина Марчишина стала переможцем у молодшій групі, Яна Сморжевська із ЗОШ №6 – у середній групі, а вихованка СЗОШ №7 Діана Гончар – у старшій.

Щороку фотоконкурс «Зимові візерунки» проводиться з метою підвищення ролі фотоаматорства у естетичному вихованні підростаючого покоління, популяризація кращих робіт юних фотоаматорів, виховання патріотичного ставлення та любові до рідного краю.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button