Кам'янець-Подільський

Юні читачі Кам’янця-Подільського зустрілись з улюбленим письменником

Твочра зустріч з Сергієм Боднаром

11 лютого у Великій залі Галереї мистецтв Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника яблуку ніде було впасти – у стінах колишньої духовної семінарії відбулась творча зустріч із дитячим письменником, художником, автором низки розмальовок та книг для дітей Сергієм Боднаром, яку організували національна скаутська організація України «ПЛАСТ» та Літературна зала Галереї мистецтв.

Спілкування автора із юними читачами пройшла у надзвичайно теплій, щирій та веселій обстановці. Ще б пак, адже діти із нетерпінням чекали на зустріч із автором улюблених творів. А тут така нагода!

Сергій Боднар розповів про свою творчість та проекти, які наразі вдалося реалізувати, а також про плани на майбутнє, адже у автора їх чимало. Ідей безліч і вигадати щось нове, цікаве та креативне для автора не проблема, адже, як зазначає письменник, нові задуми просто витають у повітрі. Їх не потрібно довго та наполегливо шукати. Вони тут. Зовсім поруч.

Найближчим часом на розсуд юних читачів Сергій представить продовження повісті «Таємниця зачарованої монети». Наразі ж він презентував низку авторських розмальовок, 5 повістей та мультфільм «Як одягалася ялинка». Авторами відео стали вихованці гуртка «Виготовлення сувенірів» (філія ХОЦНТТУМ), який очолює письменник. У основу мультиплікаційного фільму лягла його казка.

Після завершення творчої зустрічі діти мали можливість взяти автограф у автора та зробити світлину на згадку. А також – стати власником примірника нової повісті про пригоди Лицаря Сірожки.

Новини по темі

Back to top button