Кам'янець-Подільський

Сергій Боднар презентував повість-легенду «Лицар Сірожка та Чорний лицар»

Повість-легенда «Лицар Сірожка та Чорний лицар» (презентація)6 червня у Кам’янець-Подільській бібліотеці-філії №6 для дітей відбулась зустріч з сучасним дитячим письменником Сергієм Боднаром, який презентував маленьким читачам нову книгу – «Лицар Сірожка та Чорний лицар». Про це інформує «7 днів».

Видання, що вийшло друком у ТОВ «Друкарня «Рута», стало четвертою частиною пригод юного лицаря з ордену курдупликів. Нова пригодницька повість-легенда кам’янчанина Сергія Боднара, як і попередні, не дасть занудьгувати своїм читачам, адже її головні герої завжди знайдуть пригоди на свої голови. Цього разу Сірожка спробує дізнатися історію дивовижних страусенят Тосі та Зосі, вперше запрошуватиме на побачення свою даму серця, шукатиме, хто ж загубив величезну парасольку біля Лебединого озера і допомагатиме розвиватися музичному таланту велетня Містоблуда. І, якщо ви гадаєте, що обійдетеся без поєдинків з поганцями, то ви дуже помиляєтеся…

Книга вийшла на 96 сторінка, має 18 кольорових ілюстрацій, що стали відмінним доповнення до 10 розділів книги, які розповідають про неймовірні пригоди головних героїв. Редактор та літературний редактор – Віоліна Ситнік, письменниця, журналіст, авторка відома за збірками у співавторстві «Історії про кохання», «Балачки про все на світі», «Теревені аж до ранку», «Птаха», збіркою власних оповідань «Особистий простір» та ін.

На презентацію книги Сергія Боднара до біліотеки завітало чимало юних поціновувачів його творчості. Автор розповів про свій творчий шлях та поспілкувався з дітьми.

«Лицар Сірожка та Чорний лицар» – це чудова та повчальна книжка. Вон вчить нас бути хоробрими, цінувати любов і дружбу понад усе, ніколи не здаватися і переборювати свої страхи. Автор настільки легко і захоплююче розповідає про всілякі випробування і пригоди героїв, що все хочеться прочитати сьогодні і нічого не відкладати на завтра», – зазначає Сергій Трасіух (братчик Вух), пластун-сеньйор праці (пласт НСОУ), автор передмови до  нової книжки Сергія Боднара.

Фото з архіву Кам’янець-Подільської бібліотеки-філії №6 для дітей.

Новини по темі

Back to top button