Події

Рада ветеранів підвела підсумки

26 грудня в прес-центрі міської ради відбулось розширене засідання організації ветеранів, на яку були запрошені керівники первинних організацій. Основним питанням порядку денного було підведення підсумків роботи Ради ветеранів за 2014 рік.

Як зазначають у Кам’янець-Подільській міській раді, перед початком засідання подякував ветеранам за сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-культурний розвиток міста міський голова Михайло Сімашкевич, зазначивши, що міська влада завжди підтримуватиме соціальні програми і буде надалі піклуватись про ветеранів війни та праці.

Підводячи підсумки року, голова ради ветеранів Леонтій Рогаль, особливу увагу звернув на участь організації в допомозі біженцям та переселенцям зі сходу України та Криму, волонтерській діяльності, спрямованій на допомогу учасникам АТО. Розповів про колосальну патріотично-виховну роботу в навчальних закладах та відмітив проведення на високому рівні заходів з відзначення в місті 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників та 70-ї річниці визволення міста.

Активна позиція ветеранських організацій не дозволяє їм залишатись осторонь суспільно-політичних та соціально-економічних проблем міста й країни в цілому, сприяє розвитку громадянського суспільства.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button