Кам'янець-Подільський

Кам’янчани заспівали колядок

8 січня біля різдвяного вертепу поблизу приміщення Кам’янець-Подільської міської ради відбулось святкове дійство «Христос народився – славімо його!». Заспівати колядок, як того вимагає традиція, завітали колективи народних хорів «Смотрич», «Квітка на камені» та хорів релігійних конфесій, усі охочі кам’янчани та гості міста.

Колядники заспівали найвідоміші подільські колядки, а на імпровізованій сцені учасники народного молодіжного театру-студії «Лінк» зіграли театралізоване дійство «Добрий вечір, добрі люди!»

Із привітальним словом від імені міського голови Михайла Сімашкевича до присутніх звернувся його заступник Василь Сукач. Він побажав усім веселої коляди, щасливого нового року, достатку і миру у кожній родині та разом із колядниками виконав традиційну «Нова радість стала».

Справжніми «родзинками» різдвяного дійства стали колядки у виконанні сімей-переселенців із Донецької та Луганської областей, АР Крим.

Не обійшлось на святі й без смаколиків. Велика кам’янецька коляда супроводжувалась гарячими напоями та польовою кухнею, на якій господарював Олег Вощинський.

Для учасників АТО волонтери Кам’янця-Подільского збирали допомогу у спеціальні скриньки, які розмістили поруч із різдвяним вертепом. Усі охочі мали змогу придбати патріотичні сувеніри та різноманітні хенд-мейдові речі.

– На моїй пам’яті вперше, ось так, в центрі міста, біля різдвяного вертепу колядували кам’янчани. – ділиться враження на своїй сторінці у Facebook директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема, – Можливо, ми на цей раз не все продумали, можливо не надто активно закликали кам’янчан до коляди, тому попрацюємо над помилками, щоб наступного разу зробити краще!

Свято вдалось на славу! Безліч позитивних емоцій та гарного настрою так і вирували на майдані Відродження.

Новини по темі

Back to top button