Кам'янець-Подільський

Місто над Смотричем єднає серця

Шлюб за добу. Галерея мистецтв

У Кам’янці-Подільському стартував пілотний проект Уряду «Шлюб за добу», який перетворив наше древнє місто на справжню столицю реєстрації шлюбу за 24 години у Хмельницькій області.

Наразі такою нагодою в Україні встигли скористалися майже 5 тисяч пар, адже проект уже декілька місяців успішно реалізується у найбільш популярних туристичних містах нашої країни. Зокрема, Києві, Львові, Одесі, Маріуполі. Тож 14 лютого настав час перлини на Камені. У день закоханих одружилося 9 пар.

Першими учасниками проекту стали Михайло та Христина, які зареєстрували свій шлюб у Ратуші. «Я щаслива». – коротко констатувала Христина. А Михайло додав: «Це неймовірна подія для обох. Дуже чудовий день. Запам’ятається на все життя». Молодята зізнаються, що «Шлюб за добу» став для них приємною несподіванкою, адже брати участь у проекті не планували. Усе склалося буквально за тиждень до знаменної події. Освідчився юнак на тлі Старої фортеці.

Упродовж дня у слід за першою парою молодят офіційно зареєстрували свої стосунки й інші закохані пари. Щоправда, не тільки у Ратуші (вул. Польський ринок, 1), а й інших локаціях «Шлюбу за добу» – в Старій фортеці (вул. Замкова, 1), Галереї мистецтв (вул. П’ятницька, 11) та туристично-інформаційному центрі (вул. Польський ринок, 18).

У кожної пари, що побралася завдяки новому проекту, своя неповторна історія кохання. Більше того, частина із них – не кам’янчани, але залюбки взяли участь у «Шлюбі за добу». Ось як про своє рішення одружитись саме у Кам’янці-Подільському за 24 години розповідають Катерина та Сергій Удовик: «Сьогодні символічне свято – День закоханих. Ми планували провести його саме тут. А потім із новин дізнались, що у Кам’янці-Подільському є така гарна можливість створити нову прекрасну сім’ю. Тож вирішили, що це маємо бути ми».

Своєю історією кохання поділились з нами Вікторія та Джей. Познайомив їх, як розповіли молодята, Патрік – чоловік сестри Вікторії та водночас хороший друг Джея. Стосунки закоханої пари розвивались упродовж трьох років. Але майже увесь час на відстані. Джей працює в Німеччині, а Вікторія – у Кам’янці-Подільському. Тож побратися за класичною схемою, коли між закоханими парами тисячі кілометрів, було доволі складно. Проте, як тільки вони дізнались про можливість одружитися за добу, одразу скористались такою нагодою. Адже «Шлюб за добу» дав їм можливість здійснити те, чого так довго прагнули – створити сім’ю.

Із початком нового сімейного життя молодят вітали міський голова Михайло Сімашкевич, заступник міністра юстиції України Гія Гецадзе, начальник головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області Віктор Худняк. Разом із побажаннями довгого і щасливого сімейного життя, добра, безмежного та вічного кохання, якнайшвидшого поповнення у сім’ї, вони подарували молодятам весільні торти, квіти та сертифікати від Асоціації готельєрів і рестораторів міста.

Віктор Худняк також зазначив, що незабаром стартує новий проект, який подібний до цього, проте за 24 години видаватимуть не свідоцтво про одруження, а про народження дитини і, що приємно, прямо у пологовому будинку. Тож молоді пари, які от-от стануть батьками, найближчим часом матимуть можливість вирішити за добу ще одне із найважливішим питань у житті – отримати перші офіційні документи маленького громадянина України.

Шлюб за добу. Галерея мистецтв

Шлюб за добу. Галерея мистецтв

Новини по темі

Back to top button