Інциденти

У Кам’янці-Подільському привітали працівників архівних установ

Той, кому хоча б раз доводилося шукати документи під час оформлення пенсії, актових записів про одруження, нагородження орденами чи медалями, неабияк цінує роботу працівників архівних установ. Адже кожен документ для них – на вагу золота. Це люди, які розуміють, що від збереження того чи іншого документа може без зайвих перебільшень залежати чиясь доля.

24 грудня працівників міського архіву, який очолює Юлія Пташник, з нагоди професійного свята вітали заступник міського голови Василь Сукач та керуюча справами виконавчого комітету Валентина Стельмах.

За сумлінну працю, високу відповідальність за доручену справу та з нагоди Дня працівників архівних установ грамотами виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради та цінними подарунками було нагороджено заступника начальника міського архіву з комплектування архівних фондів і діловодства міського архіву Наталію Соколан і підбирача довідкового та інформаційного матеріалу Нелю Кушнір.

Також нагороду отримала голова кооперативу «Оптимум» Людмила Коваленко. Вона отримала подарунок і грамоту виконкому міської ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток архівної справи у місті, високу відповідальність за доручену справу, відданість професійному обов’язку, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята.

За матеріалами kam-pod.gov.ua.

Новини по темі

Back to top button