Кам'янець-Подільський

У Кам’янці-Подільському горів ринок

У Кам'янці-Подільському горів ринок

25 вересня о 17:20 на пункт зв’язку рятувальників у Кам’янці-Подільському поступило повідомлення про пожежу на центральному міському ринку.

Невідкладно до місця події прибули 8 пожежно-рятувальних розрахунків 2-го державного пожежно-рятувального загону Кам’янця-Подільського та сусіднього Дунаєвецького району. Вогнем був охоплений молочний павільйон міського ринку площею близько 400 кв. м.

Як інформують в ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, вогонь швидко поширювався на впритул розташовані кіоски, в одному з яких зберігалися легкозаймисті лакофарбові вироби.

Швидкому розвитку пожежі сприяла велика горюча навантага об’єкту, а ускладнюючим фактором стали пізнє виявлення, а відтак і повідомлення про пожежу рятувальників.

Завдяки професійним діям вогнеборців пожежу локалізовано о 19.17 та ліквідовано о 19.35, не допущено перекидання вогню на сусідні торгові ряди та кіоски, а також врятовано сусідній м’ясний павільйон.

В ході гасіння пожежі травмувався 25-річний пожежний 6-ї державної пожежно-рятувальної частини Кам’янця-Подільського та каретою швидкої доправлений до реанімаційного відділення міської лікарні. Стан вогнеборця стабільно важкий.

На місці події працює оперативна група ГУ ДСНС на чолі із заступником начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Петром Сибігою.

У Кам'янці-Подільському горів ринок

У Кам'янці-Подільському горів ринок

У Кам'янці-Подільському горів ринок

Новини по темі

Back to top button