Кам'янець-ПодільськийПолітика

Будівельники обговорили зміни в законодавстві

Зміни, які набрали чинності з 10 червня поточного року в сфері будівництва та архітектури, обговорили сьогодні у прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради.

Участь у нараді взяли перший заступник міського голови Григорій Горшунов, начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Олександр Свирида, депутат міськради, голова постійної комісії з  питань землекористування, архітектури, будівництва та екології Валерій Слободян, будівельники міста.

Валерій Слободян відзначив важливість того, що з 22 травня в місті повноцінно функціонує відділ архбудконтролю, якому передано повноваження у сфері регулювання, контролю та видачі дозволів на роботи в будівництві.

«Будівельники міста спільно з міським головою Михайлом Сімашкевичем три роки працювали над тим, щоб відділ розпочав свою роботу в Кам’янці  і було спрощено ряд процедур. Сподіваюся, що ми матимемо плідну співпрацю і гарні результати», – відзначив Валерій Анатолійович.

Олександр Свирида поінформував забудовників про основні зміни в законодавстві, відзначив, що збільшено розмір штрафних санкцій за порушення будівельних норм, розповів про процедуру отримання дозволів та паспортів на будівництво багатоповерхівок, індивідуальних забудов, тощо.

На завершення присутні обговорили найактуальніші питання та проблеми у галузі архітектури та будівництва, про це повідомляє прес-служба міської ради.

Новини по темі

Back to top button