ІнцидентиКам'янець-Подільський

Офіційно: у Кам’янці-Подільському – 106 насильників


У Кам’янці на обліку поліції перебуває 106 насильників

Сьогодні, 12 грудня, у Кам’янець-Подільській міській раді відбувся круглий стіл «Мовчати не треба!». Під час його проведення
інспектор ювенальної превенції Кам’янець-Подільського відділу поліції Роксолана Семірякова озвучила, що у Кам’янці на обліку поліції перебуває 106 насильників. Із них – 12 жінок та 94 чоловіки.

Станом на сьогодні за рік працівниками поліції складено 141 протокол за вчинення насильства. Однак це – лише офіційні дані, кажуть фахівці. Реальні цифри набагато більші. Просто чимало осіб, які страждають від різних видів жорстокого поводження в сім’ях, мовчать про проблеми. А звертаються, коли вже запізно.

На цю тему і спілкувалися представники соціальних служб, перинатального центру, освітянської галузі, поліції під головуванням заступника мера Вадима Савчука на засіданні. Йшлося про те, як ще більше посилити співпрацю між відповідальними структурами і просвітницьку роботу в закладах освіти та серед підліткової молоді.

Серед запропонованих ідей – організація зустрічей членів Молодіжної ради зі спеціалістами перинатального центру та представниками ювенальної превенції.

Фото kam-pod.gov.ua.

Новини по темі

Back to top button