Кам'янець-Подільський

В Одесі трьох викладачів обвинувачують в отриманні хабарів на суму 300 тис. грн

Трьох викладачів морехідного училища в Одесі упіймали на вимаганні хабарів у студентів за сприяння в успішному проходженні ними сесії. Як повідомляє прес-служба одеського МВС, тільки за останні півроку начальник, викладач-методист і секретар відділення училища «отримали від студентів незаконну вигоду в сумі понад 300 тисяч гривень».

«Протягом травня в Одеське обласне управління по боротьбі з організованою злочинністю надходила інформація від обурених батьків, діти яких навчалися в одному з морехідних училищ Одеси. Вони нарікали, що посадові особи цього навчального закладу вимагають від студентів кошти за проходження сесії. Інформацію було перевірено, під час спланованого і проведеного комплексу оперативно-розшукових заходів зазначені факти було підтверджено.

Як повідомляє  Освітній портал, спільно зі слідчим управлінням ми провели певні дії, під час яких було встановлено ряд осіб, що займалися зборами в даному навчальному закладі, у них було вилучено грошові кошти. Доказів на сьогодні достатньо і слідче управління надасть об’єктивну оцінку зазначеним особам», – зазначив начальник УБОЗ підполковник міліції Олег Бех.

Оперативники вилучили понад 25 тисяч гривень, які було отримано посадовими особами училища від студентів. Встановлено, що за позитивне проходження сесії ними було встановлено таксу – по $400 з кожного студента.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України. За подібні діяння законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна і зі спеціальною конфіскацією.

Новини по темі

Back to top button