Інциденти

Замковий міст заробив 2,5 мільйони

У прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради відбувся комунальний брифінг для ЗМІ за участю заступника міського голови Сергія Бабія.

Як повідомляє кореспондент Незалежного громадського порталу, найбільше уваги Сергій Віталійович приділив можливому відновленню плати за проїзд через Замковий міст.

Нагадаємо, що 12 травня сесія Кам’янець-Подільської міської ради прийняла рішення розробити механізм відновлення платного проїзду Старим містом.

Пан Бабій запевняв, що за останні 6 місяців міська рада не отримала жодної скарги на роботу пропускного пункту. Також він повідомив, що ймовірніше всього механізм функціонування «митниці» не зміниться, однак ціни на проїзд таки можуть змінитися.

Зокрема плата для туристичних автобусів може збільшитись до 20-30 грн., для легкових автомобілів залишиться 5 грн. Планується також зменшити кількість службових карток, якими користуються правоохоронці та чиновники.

Заступник міського голови прозвітував про надходження та використання коштів від платного проїзду за час його функціонування.

Таким чином з 1 серпня 2013 року по 15 квітня 2014р. водії заплатили 2 млн. 499 тис. 410 грн. З них до міського бюджету після сплати всіх податків дійшло 1 млн. 490 тис.202 грн. Використано було 532 тисячі.

«За підрахунками експертів, за рік функціонування платного проїзду місто б отримало близько 2,5 млн. грн. Тепер протягом місяця ми напрацюємо новий механізм для наповнення нашого бюджету. В цей складний час для країни не варто сподіватися, що місто отримаємо гроші з Києва. Ми повинні розраховувати лише на себе. Через місяць на громадських слуханнях я сподіваюсь, що громада нас підтримає», – заявив Сергій Бабій.

Новини по темі

Back to top button