Кам'янець-Подільський

«Погляд» повернувся з Польщі

Фотоклуб «Погляд» в Польщі

Протягом 1-5 травня члени фотоклубу «Погляд» шпацерували мальовничими куточками Польщі. Відгукнувшись на запрошення польського фотографічного клубу «Fcztery» та в рамках проекту «Схід-Захід 2014», четверо поглядівців, Юрій Савін (голова фотоклубу), Володимир Стрілецький, Валентина Войткова та Галина Комарніцька, мали нагоду помандрувати чудовими містечками, насолодитись краєвидами та повправлятись у фотополюванні.

Під час фотопленеру було проведено вечори української, білоруської, чеської, словацької, польської фотографій. Свої фотороботи представили: Україна – фотоклуб «9×12» (Київ), «Погляд» (Кам’янець-Подільський); Білорусь – фотоклуб «Гродно» (Гродно); Словаччина – «Обзор» (Жиліна); Чехія – «Яблунков» (Яблунков); Польща – «Fcztery» (Пьотриков-Трибунальський).

Відбулось святкування 20-річчя від дня заснування польського фотографічного клубу «Fcztery» та відкрито ювілейну фотовиставку. Фотомитці мали також нагоду побувати на зустрічі із фотографом із Словаччини – Міланом Великим, переглянути його фотороботи та фотопрезентації. Цікавим моментом пленеру стало практикування у фотомайстерні «Портрет в студії та на відкритому повітрі» – під керівництвом Ганни Неліт («Студія Нелі»).

Також принагідно відвідали одне з найпрекрасніших міст Польщі – Краків. Величний, статний, неординарний, з величезним нашаруванням історії – ось таким запам’яталося місто у спогадах та на світлинах.

Із мандрівки привезли з собою яскраві емоції, незабутні враження та дуже багато світлин. Шпацерування і фотополювання вдались на славу!

Галина КОМАРНІЦЬКА, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button