Інциденти

Нове меню в ресторані «A la minute»: гастрономічний мікс ситних пропозицій

Введенню нових страв у весняно-літньому сезоні передувала творча робота команди компанії «Террін». Технологи, кухарі та менеджери спробували врахувати усі побажання, потреби та смаки гостей, а також додати свіжих трендів.

Традиційно для «A la minute» частину меню представлено на лінії роздачі. Тут розміщено уже готові страви. Серед них і сезонні пропозиції: зелений борщ, салат з редискою, десерти із ягодами. Повноцінним обідом чи перекусом можуть бути теплі пироги з різними начинками та соусом. Їх, як і фреш-роли та паніні, зручно взяти з собою.

На великих кольорових панелях показано ті страви, що потребують трошки часу для приготування. Якщо для створення відмінного еспресо потрібно кілька хвилин, то на фірмовий шніцель, кордон блю, форель-гриль, стейки, шоколадний фондан, доведеться зачекати. Як і в режимі повноцінного міського ресторану, в мережі «A la minute» страви готують з-під ножа, адже якість – понад усе. Поєднання таких форматів обслуговування дозволяє забезпечити зручну швидкість сервісу для кожного, хто подорожує.

До речі, серед гостей мережі велика кількість водіїв-далекобійників. Проводячи багато часу за кермом, на обід вони обирають теплу, ситну їжу. Новий суп-гуляш – саме такий – збалансована пропозиція, що забезпечить енергією надовго. Тож і подальший шлях буде приємнішим.

У дітей своє меню. Відмовившись від комплексів, маленьким гостям пропонують сформувати обіди за своїми уподобаннями. Дітлахам сподобаються оригінально приготовані сосиски зі спагеті, курячі та рибні котлети, кольорові ліниві вареники. Між іншим, ними залюбки ласують і дорослі.

Усі дорожні ресторани мережі «Alaminute» працюють цілодобово і без вихідних. Заїжджайте, пробуйте, оцінюйте!

На Хмельниччині ресторан мережі «Alaminute» знаходиться у Кам’янці-Подільському по вул. М. Грушевського, 2в.

ДОВІДКА. Компанія «Террін» (Концерн Галнафтогаз) – управлінська компанія, що займається розвитком ресторанного бізнесу на АЗК «ОККО».

Мережа ресторанів «A la minute» налічує 32 заклади. Cеред них 1 міський ресторан у Львові і 31 ресторан дорожнього формату, що розташовані на АЗК «ОККО» основних магістралей країни.

Інші бренди під управлінням компанії: «PastaMia» (7 ресторанів), «Hotcafe» (400 кафе різних форматів). На сьогодні, це найбільша мережа закладів для харчування в дорозі.

Детальніше на сайті: www.alaminute.ua.

Фото прес-служби компанії «Террін». PR

Новини по темі

Back to top button