Кам'янець-Подільський

«Книга на дотик». Дубль №2

Відкриття фотовиставки «Книга на дотик»

22 квітня у Кам’янець-Подільській центральній міській бібліотеці відбулось відкриття виставки «Книга на дотик», автором якої є кам’янецький фотограф, учасник фотоклубу «Погляд» Олег Сіньков.

Привітати молодого фотографа завітали його друзі, колеги, працівники бібліотеки, керівник фотоклубу «Погляд» Юрій Савін, члени творчих об’єднань «PHOENIX» та «Stone Island», кам’янчани та представники ЗМІ.

Зазначимо, що свій проект «Книга на дотик» Олег Сіньков презентував уже вдруге. До відкриття у Кам’янець-Подільській центральній міській бібліотеці автороновив виставку новими світлинами. Уперше кам’янчани побували на відкритті фотовиставки 10 лютого у кав’ярні «Coffete». Виставка діяла упродовж 5 тижнів. За цей час її відвідало близько 3000 кам’янчан та гостей міста.

– На мою думку, подібні проекти надзвичайно необхідні для молодого покоління. Адже у вік комп’ютерної ери молодь забуває не тільки про здоровий спосіб життя, а й про навчання, зокрема про читання книг. Є надія, що «Книга на дотик» зможе прокинути у людей потребу в читанні. Учасники проекту, які втілили його у життя, змогли побачити себе по той бік фотоапарату і на своєму прикладі показати іншим, як модно і класно читати сьогодні. Вірю, що вони й надалі нестимуть по життю надзвичайну важливу істину, яку несли й донині: читання – справжнє благо. А згадка про радісні моменти зйомки із КНИГОЮ в руках назавжди залишаться у їхній пам’яті, – зазначив Олег Сіньков.

Партнери проекту в Кам’янці-Подільському: творче об’єднання «PHOENIX», обласна газета «Кам’янецький часопис «Ключ», інтернет-видання «7 днів», газета К-ПНУ ім. І. Огієнка «Студентський меридіан».

Новини по темі

Back to top button