Війна

Олександра Зарембу обрали директором Кам’янець-Подільського музею

Олександр Заремба

Сьогодні під головуванням заступника міського голови Вадима Савчука відбулося останнє засідання конкурсної комісії щодо відбору кандидатів на посаду директора Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

Як повідомляють у Кам’янець-Подільській міській раді, за результатами голосування переможцем конкурсу став Олександр Заремба, котрий до цього рік очолював музей.

Зазначимо, що кандидатами на дану посаду були, крім Олександра Заремби, Олег Петровський, Анатолій Скрипник та Віктор Травінський. Кожен із них публічно презентував програми розвитку музею на один і п’ять років. Переможці конкурсу визначалися шляхом закритого голосування. Шість голосів було віддано за Олександра Зарембу і по одному – за Анатолія Скрипника та Віктора Травінського.

За підсумками засідання буде видано розпорядження міського голови про призначення переможця конкурсу директором Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника та, відповідно до ЗУ «Про культуру», укладено з ним контракт на 5 років.

Новини по темі

Back to top button