Кам'янець-Подільський

Лідерство нової доби

Сьогодні в Україні, як і у всьому світі, молодь є рушійною силою суспільного прогресу, авангардом демократичних перетворень. Адже саме молоді  громадяни є гарантом нинішньої суспільно-політичної стабільності й завтрашнього процвітання нашої української держави.

Тому лідерами Чемеровецької районної Ради старшокласників 20 березня було проведено тренінг «Лідерство нової доби» для активу дитячої громадської організації. На тренінговому занятті практикувалася робота за програмою «Лідер», яка спрямована на розвиток організаторських здібностей, вміння відстоювати свою точку зору, згуртувати однодумців навколо спільної справи, адже від того наскільки активні дитячі лідери залежить успіх реалізації всіх планів об’єднання дітей.

Як інформує Хмельницька обласна рада старшокласників, лідери учнівського самоврядування запропонували лідерам дитячого громадського формування практичні завдання у межах однієї групи та спільно з іншими групами:  прес-бій,  ділові та рольові ігри, обговорення і захист проекту.

  Отож, школа «Активіст» є для дитини полем розкриття її лідерських можливостей, розуміння свого місця у людських стосунках, виховання потреби бути корисним людям, суспільству, державі.

Річний цикл занять Школи активу традиційно завершується у травні місяці районним збором лідерів дитячих громадських формувань «Лідер Веселкової країни», де вони проходять випробування з теоретичних питань по  програмі ФДО України, звітують про проведені акції, операції, конкурси, проекти у рамках фестивалю дитячої творчості «По веселці в ІІІ тисячоліття».

Новини по темі

Back to top button