Інциденти

Михайло Сімашкевич у прямому ефірі поспілкувався з кам’янчанами

15 лютого у прямому ефірі телерадіокомпанії «Подолянин-TV» на запитання мешканців Кам’янця-Подільського відповідав міський голова Михайло Сімашкевич. 

Ще задовго до початку прямого ефіру в студії почали лунати дзвінки – бажаючі поставити запитання міському голові боялись не додзвонитись протягом відведеної на спілкування години, отож просили записати  питання, та по можливості, озвучити їх під час он-лайн трансляції.

Як повідомляють в прес-службі Кам’янець-Подільської міської ради, Питання жителів міста засвідчили про їх небайдужість та активну громадянську позицію. Під час прямого ефіру кам’янчани повідомляли міському голові про недотримання графіку руху комунальним транспортом,  незадовільний стан доріг, переймалися «тіньовою зайнятістю», скаржилися на незадовільне обслуговування пасажирів водіями окремих маршрутних автобусів, тощо.

«Ми маємо намір жорстко реагувати на всі заяви мешканців, які стосуються порушення правил обслуговування пасажирів водіями, нечемне спілкування. Якщо ці факти неодноразово підтверджуватимуться, перевізників позбавлятимуть ліцензії. Тому, якщо ви стали учасником такої неприпустимої ситуації, обов’язкова дзвоніть на цілодобову службу 1505 та повідомляйте про такі випадки», – зазначив М. Сімашкевич.

Окрім вищевказаних питань, жителі Кам’янця-Подільського висловлювали вдячність за вирішені проблеми, які за їхніми словами, раніше десятиліттями не зрушувались з місця. Зокрема, кам’янчани подякували за відновлені місця відпочинку для молоді,  оновлення транспортного складу маршрутних автобусів, вирішення низки особистих питань, облаштування міні котелень у різних мікрорайонах міста, відновлення ліній рециркуляції в будинках, оновлення та розбудови центральної частини міста.

Після завершенню прямого ефіру міський голова Михайло Сімашкевич особисто зустрівся з окремими «додзвонювачами», щоб більш детально вивчити та наявно побачити проблемні питання.

Новини по темі

Back to top button