Кам'янець-Подільський

В Україні зменшилася кількість пожеж

Упродовж пожежонебзпечного періоду, який тривав у окремих регіонах України з квітня по жовтень, кількість лісових пожеж зменшилася у 2,5 раза у порівнянні з минулим роком. Так, у поточному році сталося 805 лісових пожеж, тоді як у 2012 році – 1990 пожеж. Про це повідомив Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських під час прес-конференції у Кабінеті Міністрів України 11 листопада.

Крім того, у 16 разів зменшилася площа лісових масивів, пройдена вогнем: у 2013 році вона становила 220 га, а у 2012 році – 3,5 тис. га.

Як інформує Урядовий портал, зменшення кількості пожеж та їх площі були досягнуті за рахунок кількох чинників: постійного моніторингу екосистем із залученням авіації, залучення пожежно-рятувальних підрозділів до гасіння пожеж на початковій стадії їх виникнення, комплексного застосування наземних та авіаційних сил і засобів, обмеження в‘їзду до лісових масивів у період високих температур, проведення профілактичних рейдів та масштабна роз‘яснювальна робота серед населення, у тому числі із залученням волонтерів.

«Така позитивна тенденція свідчить про ефективність об’єднання у Державній службі України з надзвичайних ситуацій функцій профілактики та реагування на надзвичайні ситуації», – зазначив Голова ДСНС України М. Болотських.

Новини по темі

Back to top button