Інциденти

У Кам’янці-Подільському впроваджують енергоефективний проект

У Кам’янці-Подільському розпочали впроваджувати в життя новий енергоефективний проект – облаштування у багатоквартирних будинках індивідуальних теплових пунктів (ІТП).

Двадцять один будинок на мікрорайоні «Жовтневому» буде обладнаний сучасними модульними установками, які регулюватимуть подачу тепла та гарячої води в окремі будинки. За допомогою нового обладнання вдасться вирішити одну із найболючіших проблем сучасного комунального господарства – якісне постачання гарячої води, на яку більше не доведеться чекати по 10-15 хв. Не менше важливим є і те, що завдяки цьому проекту вдасться суттєво економити енергоносії.

26 травня міський голова Михайло Сімашкевич та генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук особисто проінспектували хід виконання робіт з монтажу першого індивідуального теплового пункту у житловому будинку по вул. Космонавтів, 11.

Проект запроваджується за підтримки міжнародної фінансової організації НЕФКО, яка виділила для Кам’янця-Подільського грант на встановлення вказаного обладнання. Переговори та оформлення документів тривало понад два роки.

«Кам’янець-Подільський, зокрема і комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» дуже плідно працює із міжнародними фінансовими організаціями, такими як НЕФКО та Світовий банк, які на дуже вигідних умовах допомагають нам модернізувати наше комунальне господарство, завдяки чому ми економимо енергоносії та покращуємо якість послуг, – коментує міський голова Михайло Сімашкевич. – Досягати таких результатів вдається завдяки професійній команді Валерія Гордійчука та повної відкритості в роботі, які цінується міжнародними організаціями».

Наразі ще ведуться перемовини із фондом про можливість встановлення додаткових десяти індивідуальних теплових пунктів.

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».

Новини по темі

Back to top button