Інциденти

Кривава ніч

Міський голова Михайло Сімашкевич звернувся до кам’янчан у зв’язку із подіями, які нині відбуваються в Україні.

«Події, які сталися в Києві перейшли всі межі, наш народ почав йти один проти одного: син проти батька, брат проти брата. Це неприпустимо. Найгірше, що може бути – розбрат всередині країни, коли до рук беруть зброю і використовують проти своїх же побратимів.

Гинуть люди, тисячі поранених – і це найстрашніший біль для нас, адже ми одна українська родина, яка вірила в мирне врегулювання протистояння. Як би не хотілось вживати цього слова, але це є війна. Війна народу, який століттями відстоював свою самобутність та незалежність.

Кам’янчани, будьте як ніколи сконсолідованими та пам’ятайте про те, що ми не повинні допустити агресії в нашому місті й маємо зберігати мир та спокій.
Міська рада як легітимний, обраний громадою орган місцевої влади, у цій складній ситуації єдина з українським народом та докладе всіх зусиль, щоб забезпечити безпеку наших мешканців.

Закликаю усі політичні сили нашого міста насамперед дбати про безпеку і життя мирних кам’янчан.

У зв’язку з подіями, які сталися в місті Києві 18 лютого, а також враховуючи численні факти кровопролиття, 19 лютого в Кам’янці-Подільському оголошено Днем жалоби.

Вічна пам’ять загиблим. Закликаю кожну віруючу людину молитися до Бога, щоб насильство в нашій державі було зупинено». – зазначив Михайло Євстафійович.

Нагадаємо, що вчора, 18 лютого, центр Києва опинився у вогні та диму – мирна хода мітингувальників до Верховної Ради вилилася у жорсткі сутички.

Як інформує ТСН, на вулиці Інститутській протестувальники у масках та касках пробивалим собі дорогу крізь кордон силовиків битками, а також кидали каміння і «коктейлі Молотова». Ті «відповідали» світлошумовими гранатами та сльозогінним газом.

А о 20 годині силовики розпочали штурм Євромайдану з боку Європейської площі та вулиці Інституцької.

Кількість загиблих та поранених під час протистоянь в центрі Києва постійно змінюється. МОЗ говорить, що за ніч загинули 25 людей та понад 300 поранених. У польових шпиталях говорять про понад 1000 поранених, яким надається допомога просто на вулиці. Лікарні Києва переповнені.

Відомо, що серед попарнених і відомий кам’янецький активіст Павло Білоус, який на Хрещатику з перших днів революції.
Павло постійно повідомляв про перебіг подій на своїй сторінці у Фейсбуку.

Вчора ввечері він повідомив, що зазнав контузії.

Сьогодні активіст написав, що через сильний головних біль він не може спати, в нього тремтять руки і постійно хочеться пити. Лікарі йому говорять, що лежати потрібно щонайменше тиждень. Про це повідомляє портал актуальних новин ВЖЕ інфо.

Кривава ніч минула, а що далі?

Фото pravda.com.ua.

Новини по темі

Back to top button