Інциденти

«Укренерго» отримає 65 млн. євро

«Укренерго» отримає 65 млн. євро

24 березня у Великобританії міністр фінансів України Наталія Яресько та перший віце-президент Європейського банку реконструкції та розвитку Філ Беннет підписали кредитну угоду, яка передбачає виділення 65 млн. євро для «Укренерго» з метою вирішення проблем з енергопостачанням у Києві та області.

Як зазначає Урядовий портал, зокрема, кошти буде спрямовано на реалізацію проекту, який передбачає будівництво 330-кіловольтної підстанції «Західна», а також будівництва двох 330-кВ ліній, що під’єднають нову підстанцію до енергосистеми.

Очікується, що нові потужності дозволять «Укренерго» більш гнучко керувати чотирма діючими 330-кВ підстанціями у Київській області, які протягом тривалих періодів щороку працюють із перевищенням розрахункових навантажень.

В цілому, втілення такого проекту дозволить Україні та «Укренерго» підвищити надійність постачання електроенергії, покращити енергоефективність, задовольнити зростаючий попит на електроенергію в столиці України, а також вирішити проблеми, пов’язані із перебоями в постачанні електроенергії та відключеннями у Києві та області.

Фото giga.ua.

Новини по темі

Back to top button