Кам'янець-Подільський

Святий обов’язок – боронити землю

6 травня у бібліотеці-філії №4 Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи відбувся патріотичний захід «Святий обов’язок – землю свою захистити». На ньому п’ятикласники СЗОШ №8 познайомились із військовими, учасниками АТО та волонтерами.

Як повідомляють у Хмельницькій міській раді, на зустріч із допитливими школярами завітав капітан Віталій Ганжа, старший офіцер по роботі з особовим складом окремого полку дистанційно-керованих летальних апаратів та солдат Антон Тальковський – учасники АТО; волонтер Любов Нащупська та викладач Хмельницького професійного коледжу Ірина Браславець.

Гості заходу приготували для дітей багато цікавого. Показували фото та відеоролики, на яких діти побачили багато незнаного і нового для себе. Розповіли про умови, в яких доводиться жити нашим захисникам: землянки, кунги, нари, на яких вони сплять та про те, як в часи затишшя проводять своє дозвілля. Також солдати дали поміряти військову амуніцію та пригостили дітей традиційними сухпайками. Крім того, діти навчилися виготовляти обереги для воїнів.

Враження від побаченого та почутого у всіх присутніх залишилися найкращі. Адже саме такі заходи дають можливість спілкуватися зі справжніми героями, заряджатися героїзмом, любов’ю до Батьківщини, сприяють патріотичному вихованню молоді.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button