Кам'янець-Подільський

Найкращий подарунок – фотовиставка

«Природа і люди» Петра Ігнатьєва

8 червня у відділі краєзнавства Кам’янець-Подільської центральної міської бібліотеки відбулося відкриття фотовиставки добре знаного у Кам’янці-Подільському і за його межами фотохудожника Петра Ігнатьєва.

Найкращий подарунок – фотовиставка. Саме так вирішив Петро Дмитрович і презентував нову експозицію у свій день народження. Привітати митця із подвійним святом завітали друзі та колеги фотохудожника, кам’янчани та представники ЗМІ.

Ніна Басиста, Людмила Кур’ян, Микола Панасюк, Славко Полятинчук, Володимир Стояновський та інші представники творчої інтелігенції міста радо вітали іменинника. З їх уст лунали віршовані рядки, побажання творчих злетів і підкорення нових мистецьких вершин. Петро Дмитрович радо приймав привітання, подарунки та квіти.

За скло фоторамок художник помістив як неймовірної краси кам’янецькі краєвиди, так і  знімки друзів наших менших; як портрет Леоніда Кучми, так і світлини із кам’янчанами.

Нагадаємо, Петро Дмитрович працює фотографом у Кам’янець-Подільському державному історичному музеї-заповіднику. Займається фотографією з 2006 року. Його роботи експонувались на 20 міжнародних виставках – у Польщі, Австрії, Бразилії, Франції, Італії, Гонг-Конгу та Сербії. Має Петро Дмитрович нагороди за ІІІ місце на виставці «Wobiektywie 2006» galleria Wieza Cisnen», відзнаку міського голови за І місце  у фотоконкурсі «9 травня в Кам’янці-Подільському», а також за ініціативність та наполегливість в роботі, вагомі професійні досягнення, активну участь у громадському житті міста та з нагоди Дня незалежності України. Окрім того, є співавтором книг про м. Сатанів та рідний Кам’янець-Подільський.

Експозиція Петра Ігнатьєва «Природа і люди» триватиме до 8 липня.

«Природа і люди» Петра Ігнатьєва

Новини по темі

Back to top button