Кам'янець-Подільський

Директора школи покарано за корупцію

За результатами судового розгляду протоколу про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 КУпАП, складеного прокуратурою області, директора однієї із загальноосвітніх шкіл-інтернатів Ізяславського району визнано винуватим у порушенні вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів.

Як інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області, встановлено, що керівник навчального закладу, як замовник, уклав сам із собою, як постачальником-фізичною особою, договір про постачання для потреб школи-інтернату близько двох з половиною центнерів меду на загальну суму 24,6 тис гривень.

Укладаючи цю угоду, він допустив конфлікт інтересів, тобто суперечність між особистими інтересами та службовими повноваженнями, про що не повідомив письмово свого безпосереднього керівника – Хмельницьку обласну раду.

Прокурор Ізяславського району Петро Нікітюк повідомив, що директор школи-інтернату визнав свою вину у вчиненні корупційного правопорушення. За скоєне його судом оштрафовано.

Новини по темі

Back to top button