Війна

Теплові пункти у будинках кам’янчан встановлюватимуть щвейцарці

Сучасні індивідуальні теплові пункти в житлових будинках кам’янчан встановлюватимуть швейцарці

Третього лютого відбулися кінцеві переговори та підписання контракту з потужною швейцарською компанією «Fela Planungs AG». Фірма перемогла в тендерних торгах, що відбулися в рамках втілення «Проекту підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» за кошти кредиту Світового банку.

Свій підпис на чималому за об’ємами контракті особисто поставили генеральний директор «Fela Planungs AG» Ханс Ульман та генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук. Участь в переговорах щодо умов та термінів виконання робіт також взяли менеджер проектів  компанії «Fela Planungs AG» Хрісто Бобев та керівники підприємств-підрядників.

Загальна вартість робіт, передбачених у контракті сягає трохи менше 2 млн. доларів. Перша черга на виконання проекту вже стартувала. Цього тижня розпочалося обстеження будинків та розробка проектно-кошторисної документації. Сучасні ІТП буде встановлено на 67 об’єктах, які переважно розташовані на мікрорайоні Жовтневому, районі Цукрового заводу та в центрі міста. Термін виконання контракту розрахований на рік, втім підрядник обіцяє завершити роботи вже до початку нового опалювального сезону.

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».

Новини по темі

Back to top button